«UKRAІNE CHALLENGE 2018 - 3й-4й этап «Слобожанщина»

SHARE THIS

«UKRAІNE CHALLENGE 2018 - 3й-4й этап «Слобожанщина»

09 окт. 2018 г.

Общая информация
Название: «UKRAІNE CHALLENGE - «Слобожанщина»

Дата: 04-06 мая 2018

Формат: Триал - "Rainfiorest Challenge - RFC'"

Зачетные категории Чемпионата Украины: Рейд, Хард, Прото, ATV, UTV, Командный зачёт

Место проведения: Харьковская область, г. Чугуев

Статус: 3-й и 4-й этап Чемпионата Украины по триалу

Координаты базового лагеря: Харківська обл., Чугуївський р-н, Б\О Будівельник N 49 48.5256; E 36 40.4422

Штаб, Прес-центр, Офіційна дошка оголошень:

18.10.2018 Площа м. Чугуїв 49 50,460 36 41,623)

19.10.2018 Харківська обл., Чугуївський р-н, Б\О Будівельник 49 48.5256; 36 40.4422

Контактна особа: Токарєв А. 050 149 90 56; 093 568 36 58

Базовий табір: Харківська обл., Чугуївський р-н, Б\О Будівельник 49 48.5256; 36 40.4422

Организатор: Внедорожный клуб "Спарта" и Внедорожный клуб "Слива 4х4"


Программа соревнования:

Дата Час Тема
18.09.2018 10-00 Публікація Регламенту
18.09.2018 10-00 Відкриття попереднього прийому заявок
18.10.2018 12-00 Відкриття Секретаріату (Площа м. Чугуїв 49 50,460 36 41,623)
18.10.2018 12-00 Перше організаційне засідання КСК
18.10.2018 12-00 Початок реєстрації Учасників (Площа м. Чугуїв 49 50,460 36 41,623)
18.10.2018 12-00 Відкриття Прес-центру
18.10.2018 12-00 Адміністративна перевірка (Площа м. Чугуїв 49 50,460 36 41,623)
18.10.2018 12-00 Технічна перевірка (Площа м. Чугуїв 49 50,460 36 41,623)
18.10.2018 16-00 Закінчення реєстрації та перевірок
18.10.2018 17-00 Публікація списку заявлених учасників
18.10.2018 17-00 Публікація списку допущених екіпажів
18.10.2018 16-00 Постановка транспортних засобів в передстартову зону (Площа м. Чугуїв 49 50,460 36 41,623)
18.10.2018 16-15 Брифінг (Площа м. Чугуїв 49 50,460 36 41,623)
18.10.2018 17-00 Відкриття старту першого дня СД1
18.10.2018 20-00 Фініш СД1
19.10.2018 9-00 Постановка транспортних засобів в передстартову зону
19.10.2018 10-00 Відкриття старту першого дня СД2
19.10.2018 17-00 Фініш СД2
19.10.2018 18-30 Брифінг та поділ на групи экіпажів для проходження СД3
19.10.2018 19-00 Старт СД3
19.10.2018 23-00 Фініш СД3
20.10.2018 06-30 Публікація попередньої остаточної класифікації змагання СД1,2,3
20.10.2018 07-00 Старт СД4
20.10.2018 12-00 Фініш СД4
20.10.2018 13-00 Публікація попередньої остаточної класифікації змагання
20.10.2018 13-30 Публікація офіційної остаточної класифікації змагання
20.10.2018 13-00 Постановка транспортних засобів в передстартову зону
20.10.2018 13-30 Відкриття старту першого дня СД1
20.10.2018 18-30 Фініш СД1
20.10.2018 20-00 Брифінг та поділ на групи экіпажів для проходження СД2
20.10.2018 20-30 Старт СД2
21.10.2018 00-30 Фініш СД2
21.10.2018 07-30 Публікація попередньої остаточної класифікації змагання СД1 та СД2
21.10.2018 08-00 Старт СД3
21.10.2018 15-00 Фініш СД3
21.10.2018 16-00 Публікація попередньої остаточної класифікації змагання
21.10.2018 17-00 Публікація офіційної остаточної класифікації змагання
21.10.2018 17-00 Нагородження переможців змагань

Оргкомитет: Тютик О., Гільова П., Токарєв А.

Связь с организаторами: Коваленко Ернест 067-572-72-25

Начало работы: 12-00 , 18.10.2018

Конец работы: 17-00, 21.10.2018

Вступительные добровольные взносы:

1500 грн до 12.10.2018)

2000 грн з 13.10 до17.10.18

2500 грн 18.10.18 (базовий табір)

Карта для оплати внеску 5169 3305 1653 9837– Стаматін Олександр В ячеславович

Основной регламент
Технические Требования
Дополнительные регламенты - Чемпионат Украины
Регистрация
Список заявленных экипажей

Все комментарии (0)
Нет комментариев